Nr katalogowy: 357

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 357

Kuszenie Lykonii

litografia, papier; 56 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: W.Siudmak
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł