Nr katalogowy: 355

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 355

L'Eclosion d'une Etoile

serigrafia, papier, 89,5 x 62,5 cm (arkusz);
sygn. p.d.: W. SIUDMAK (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł