Nr katalogowy: 353

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 353

Trzy kobiety

litografia, papier; 69,5 x 50 cm (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: Lebenstein (ołówkiem), l. d. numer: 7/75 (ołówkiem).
estymacja: 1 700 - 2 100 zł