Nr katalogowy: 329

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 329

Wadowice, 2013

akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: 2013 / E. DWURNIK / WADOWICE;
estymacja: 14 000 - 19 000 zł