Nr katalogowy: 320

Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)

Nr katalogowy: 320

Ukrzyżowanie, 1986

olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. i dat. p. g.: SZUBIŃSKA 68;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł