Nr katalogowy: 317

Henryk MUSIAŁOWICZ (1914-2015)

Nr katalogowy: 317

Z cyklu: Reminiscencje II, 1981

technika własna, olej, płyta; 56 x 48 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: [w kółku] 2 /Rem. II /z cyklu:/ 'REMINISCENCJE"/ 1981/
estymacja: 6 000 - 9 000 zł