Nr katalogowy: 309

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 309

Martwa natura z cytrynami, 1953

akwarela, papier; 24,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: T. Dominik / W -wa 1953.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł