Nr katalogowy: 24

Nr katalogowy: 24
Lustro ścienne w stylu Ludwika XVI
tafla lustrzana, drewno polichromowane, złocone; 125 x 90,7 x 5 cm.
Europa Środkowa, I poł. XIX w.