Nr katalogowy: 11

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 11

Kościół św. Katarzyny, 1911

autolitografia barwna, papier; 29 x 39 cm w świetle passe partout;
sygn. p.d.: KRAKÓW CZAJKOWSKI STANISŁAW 1911.