Nr katalogowy: 9

Alfred LENICA (1899-1977)

Nr katalogowy: 9

Kompozycja

akwarela, kredka, papier;
28,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lenica (ołówkiem).