Nr katalogowy: 7

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 7
Pejzaż
akwarela, gwasz, papier, 45 x 29,5 cm w świetle passe partout;
sygn. p.d.: Kaź. Pochwalski