Nr katalogowy: 5

Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986)

Nr katalogowy: 5
Martwa natura z tulipanami
olej, płótno, 54 x 64 cm;
sygn. p.d.: h. Z. Cybisowa 76 r.