Nr katalogowy: 2

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

Nr katalogowy: 2
Pejzaż
tusz, akwarela, gwasz, papier;
49 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Cyan (faksymile);