Nr katalogowy: 1

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)

Nr katalogowy: 1
Mazowiecka zagroda, 1939
olej, płótno naklejone na sklejkę; 42 x 56 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder;