Nr katalogowy: 826

Nr katalogowy: 826

Lampa elektryczna z figurką żurawia

brąz złocony, szkło prasowane, bezbarwne, matowane; wys. 38 cm;
Niemcy, pocz. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł