Nr katalogowy: 1709

Nr katalogowy: 1709

Ozdoba (fragment pasa?, naszyjnik?)

srebro próby 84 (eksportowe cechy chińskie), dł. 34 cm; waga 181 g.
Chiny, k. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł