Nr katalogowy: 1067

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVIII w.

Nr katalogowy: 1067

Małżeńska intryga

olej, płótno dublowane;
102,5 x 90 cm (po konserwacji).
estymacja: 15 000 - 19 000 zł