Nr katalogowy: 1053

Edward WIECZOREK (1901-1988)

Nr katalogowy: 1053

Pejzaż

olej, płótno; 40 x 52 cm;
sygn. p. d.: Ed Wieczorek.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł