Nr katalogowy: 1049

Otto PIPPEL (1878-1960)

Nr katalogowy: 1049

Jesień w Wettersteingebirge

olej, sklejka; 47 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł