Nr katalogowy: 1039

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)

Nr katalogowy: 1039

Morze, 1938

olej, tektura; 51 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: F.K. Wygrzywalski 1938.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł