Nr katalogowy: 1022

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 1022

Widok na Tatry z Białki Tatrzańskiej

akwarela, papier; 51 x 73 cm;
sygn. p. d.: Jabłoński;
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Cena oferowana 1 000 zł