Nr katalogowy: 58

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 58

Martwa natura z winogronami

olej, płótno; 62,5 x 158 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł