Nr katalogowy: 54

J. KONARSKI, XX w.

Nr katalogowy: 54

Para obrazów

Jazda dwukółką - olej, tektura; 11 x 6 cm; sygn. l. d.: JKonarski;
Jazda saniami - olej, tektura; 11 x 6,5 cm; sygn. l. d.: JKonarski.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł