Nr katalogowy: 37

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 37

Martwa natura z różami i porcelanową figurką, 1939

olej, tektura; 35 x 100 cm;
sygn. po środku: aKarpiński, z lewej data: [19]39.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł