Nr katalogowy: 29

Izrael Abramowicz PASS (1868-1935)

Nr katalogowy: 29

Portret kobiety w karocy

olej, płótno; 80 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: I. Pass / 1914. (cyrylicą; w sygnaturze, na końcu twardy znak);
estymacja: 11 000 - 14 000 zł