Nr katalogowy: 8

Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)

Nr katalogowy: 8

Gęsiarka z dzieckiem, 1914

akwarela, papier naklejony na tekturę; 32,5 x 27 cm;
sygn. l. d.: Kozakiewicz 914;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena oferowana 3 600 zł