19 marca 2019

19 marca, godz. 18.00

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Jacek JARCZEWSKI (ur. 1962)

1331
Struktury niebieskie 2, 2017 technika własna (haptyczna), płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł