Nr katalogowy: 341

Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 341

Trzy stojące postaci, 2002

olej, płótno; 149,5 x 199,5 cm;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł