Nr katalogowy: 336

Bettina BEREŚ (ur. 1958)

Nr katalogowy: 336

Dwa termosy, 2004

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: BB (monogram wiązany); data p. g.: 2004;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł