Nr katalogowy: 335

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Nr katalogowy: 335

Świt, 1960

olej, płótno; 49 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł