Nr katalogowy: 333

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 333

Solidarność, 1981

olej, płótno; 137 x 160 cm; sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
sygn. i dat. na odwrocie: 1981/ Z. M. DOWGIAŁŁO.
estymacja: 22 000 - 24 000 zł