Nr katalogowy: 308

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 308

Dies Irae Pendereckiego, 1967

linoryt barwny, płótno; 76,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Kraupe 1967; tytuł l. d.: "Dies Irae Pendereckiego" im. d'art. V.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł