Nr katalogowy: 306

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

Nr katalogowy: 306

Aleja - Lato; z cyklu: „IV Pory Roku”, 1989

tempera, akryl, płótno; 140 x 160 cm;
sygn. i dat. l. d.: TP 89 (monogramem wiązanym),
estymacja: 130 000 - 150 000 zł
Cena oferowana 110 000 zł