Nr katalogowy: 420

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 420

Przemyśl, 2007

akryl, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. dat. i opisany p. d.: 2007 / PRZEMYŚL E. DWURNIK;
estymacja: 26 000 - 36 000 zł