Nr katalogowy: 422

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

Nr katalogowy: 422

Młode drzewko

olej, płótno; 99 x 79 cm.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł