Nr katalogowy: 414

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

Nr katalogowy: 414

PWN. Encyklopedie - Państwowe

Wydawnictwo Naukowe, lata 60-te XX w.
tempera, ołówek, brystol; 70 x 50 cm; przed konserwacją.
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł