Nr katalogowy: 402

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

Nr katalogowy: 402

Kompozycja owalna, 1963

olej, płyta; 27,7 x 18,7 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1963 / JNaliwajko.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 000 zł