Nr katalogowy: 159

Cornelis de BRYER (ok. 1620-1688)

Nr katalogowy: 159

Martwa natura z ptakiem i truskawkami

olej, deska; 34,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: C… (zatarta);
estymacja: 25 000 - 30 000 zł