Nr katalogowy: 151

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 151

Młody Hucuł, 1930

olej, płótno naklejone na tekturę; 90 x 65 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: FPautsch 30;
estymacja: 40 000 - 60 000 zł