Nr katalogowy: 143

Józef BRANDT (1841-1915)

Nr katalogowy: 143

Potyczka, ok. 1908

Inne tytuły: Bitwa; Napad tatarski; Podjazd tatarski; Utarczka; Utarczka z Tatarami
olej, płótno, 119,5 x 200,5 cm;
sygn. l.d.: Józef Brandt / z Warszawy /
estymacja: 1 300 000 - 1 600 000 zł