Nr katalogowy: 829

Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY

Nr katalogowy: 829

Patera z figurą sfinksa

brąz złocony, szkło kryształowe; wys. ca 40 cm, średnica misy 18,3 cm;
Warszawa, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł