Nr katalogowy: 810

Nr katalogowy: 810

Tłok pieczętny z herbem Kościesza (odmiana)

mosiądz złocony (ślady); pole 1,9 x 1,5 cm; wys. z uchwytem 3,5 cm.
Polska, k. XVIII w.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł