Nr katalogowy: 1604

Nr katalogowy: 1604

Puszka (herbatnica?), z oprawą cynową i dekoracją nakładkami

kamionka, szkliwo braunsztynowe (?) i solne, nakładki reliefowe, oprawa cynowa;
Niemcy, Nadrenia, XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł