Nr katalogowy: 1201

Nr katalogowy: 1201

Dziewczyna z łabędziami

brąz patynowany; wys. 47 cm, szer. 27 cm;
Niemcy?; k. XIX w. (bez sygnatury)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł