Nr katalogowy: 1126

Maria NIEDZIELSKA (1976-1947)

Nr katalogowy: 1126

Wisła w okolicach Tyńca, 1932

olej, tektura; 17 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: M. NIEDZIELSKA / 1932.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł