Nr katalogowy: 1125

Roman BREITENWALD (1911-1985)

Nr katalogowy: 1125

Myśliwy

olej, tektura; 43 x 22,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R Breitenwald (przy krawędzi).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł