Nr katalogowy: 1111

Marian NOWICKI (1904- po 1939)

Nr katalogowy: 1111

Rycerz z wojen polsko-krzyżackich

olej, tektura; 36 x 50 cm;
sygn. p. d.: Marian Nowicki.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł