Nr katalogowy: 1105

Stanisław KOŚCIUCH, XX w.

Nr katalogowy: 1105

Lenin mówi

olej, płótno; 138 x 124 cm;
sygn. p. d.: StKościuch.
estymacja: 4 800 - 6 200 zł