Nr katalogowy: 138

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 138

Wenecja - Plac św. Marka

olej, płótno; 62 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.K / 54 w kwadracie, na odwrocie nalepka z nr 206.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł