Nr katalogowy: 127

Nr katalogowy: 127

Kwiaty - Astry w szklanym wazonie

olej, papier naklejony na tekturę; 62 x 48 cm;
sygn. p. d.: WWeiss.
estymacja: 35 000 - 40 000 zł